Sierpniowy rabat! Angielski za 29 zł/strona.

Do końca sierpnia oferujemy naszym klientom tłumaczenia Z oraz NA język angielski za niepowtarzalnych 29 złotych za stronę.

Profesjonalne tłumaczenia i korekta

Spełniamy Państwa życzenia z obszaru profesjonalnych usług tłumaczeniowych. Oferujemy unikalne rozwiązanie, które zaoszczędzi Państwa czas i środki. Przetlumacz.pl pozwala Państwu na efektywne zarządzanie zamówieniem, śledzenie etapów jego realizacji oraz bezpośredni kontakt z profesjonalnym tłumaczem.

Co roku wygodę oraz jakość naszych usług doceniają setki osób, firm oraz instytucji.


  • Gwarancja zwrotu środków do 3 dni.
  • Nawet do 10% zniżki dla studentów i stałych klientów.
  • Płatność przelewem, kartą bądź za pośrednictwem serwisu Paypal.
Niezobowiązująca wycena Bez rejestracji. Kalkulacja już w 60 minut.

Nasi klienci


Dlaczego akurat my?

Niezawodność.
Niezawodność.

Współpraca z naszymi tłumaczami nastawiona jest na długotrwałe relację. Osoby chcące z nami rozpocząć współpracę przechodzą starannym etapem selekcji. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować jakościową usługę wykonaną w krótkim czasie.

Komfort.
Komfort.

Nasz intuicyjny interfejs umożliwia m. in. komunikację z tłumaczem, powiadomienie za pośrednictwem SMS oraz poczty elektronicznej, płatność przelewem lub kartą.

Bliskość.
Bliskość.

Obojętnie, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług za pośrednictwem telefonu komórkowego, mailowo bądź za pośrednictwem okienka czatu na stonach. Niezależnie od pory dnia, zawsze znajdą Państwo osobę chętną do pomocy przy realizacji Państwa zlecenia.Niezobowiązująca wycena Bez rejestracji. Kalkulacja już w 60 minut.
24/7 Jesteśmy w pobliżu.
Tel (+48) 694 684 669.
E-mail hello@przetlumacz.pl
FAQJak to działa?